O przychodni

Przychodnia Lekarska Medico rozpoczęła swoją działalność 1 marca 2006 roku jako pierwsza niepubliczna placówka służby zdrowia na terenie Strykowa. Oferuje mieszkańcom miasta i okolic ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej podstawowej i specjalistycznej.  Obecnie obejmuje opieką ponad 6 tysięcy pacjentów.

Celem działalności Medico jest niesienie pomocy lekarskiej i pielęgniarskiej osobom potrzebującym oraz prowadzenie profilaktyki prozdrowotnej zgodnie z obowiązującymi standardami.

Przychodnia mieści się w parterowym budynku, w pełni dostępnym dla osób niepełnosprawnych. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny. Na terenie znajduje się również bezpłatny parking.

Medico zatrudnia kompetentną i doświadczoną kadrę medyczną, w skład której wchodzą lekarze wielu specjalności oraz profesjonalny personel pielęgniarski.  Dba również o systematyczne kształcenie i wzrost poziomu kwalifikacji pracowników.

Miło nam poinformować,  że uruchomiliśmy nową część przychodni, urządzoną w wysokim standardzie, z dodatkowymi gabinetami lekarskimi. Pozwoliło nam to na poszerzenie zakresu usług medycznych o:

-diabetologię z dietetyką;

-neurologopedię ogólną i dziecięcą;

-rehabilitację;

- endokrynologię z biopsją tarczycy i badaniem usg na miejscu.

-stomatologię.

Informujemy, że przychodnia zakupiła w 2017 roku nowy wysokiej klasy aparat USG do wykonywania szerokiego zakresu badań.

W przyszłości planujemy konsultacje laryngologiczne oraz urologiczne.

Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Profesjonalizm i doświadczenie naszych lekarzy i pielęgniarek gwarantuje najwyższą jakość usług.